Innlegget inneholder reklame gjennom annonselenker til Nextory
Som en kronisk tredemøllegåer om vinteren og turgåer om sommeren setter jeg alltid pris på å ha noe interessant på øret. Nå har jeg testet lydbokutfordreren Nextory!
Det som skiller ut nettopp denne tjenesten i forhold til andre er at de er størst på norske bøker, de har forskjellige abonnementer å velge mellom, i tilfelle du ikke leser så mye eller har behov for flere brukere, og at man kan leseutfordre seg selv og andre!
Appen fungerer veldig greit og jeg har ikke hatt noen problemer med den, alt flyter godt og er lett å finne.
Jeg har akkurat gjort ferdig de 14 dagene man får gratis og kommer nok til å ha det et par måneder til, det blir mye turgåing om sommeren, og da er det litt tørkeperiode på podcaster også.